Rúra na pečenie v Tulikivi peciach – nutnosť pre milovníkov varenia a pečenia

Ste milovníkmi jedla a radi si vychutnávate každý okamih? Ak ste sa v predošlej vete našli, mali by ste si domov rozhodne zadovážiť Tulikivi pece s rúrou na pečenie.

Prečo? Tieto skvelé pece okrem toho, že ohrievajú miestnosť a vytvárajú doma neopakovateľnú atmosféru, ponúkajú tiež možnosť pripravovať v pohodlí domova gurmánske delikatesy od výmyslu sveta. Mastencová pec s rúrou na pečenie sa postará o šťavnaté pokrmy, ktoré si zachovávajú svoju chuť a sú spojením dokonalej chuti a perfektného spôsobu prípravy vďaka unikátnej konštrukcii. Práve tá zabezpečuje rovnomerný ohrev zhora nadol.

Aj keď kúrite v ohnisku alebo pripravujete pokrmy v rúre na pečenie, pece sa prehrievajú po celom svojom objeme. Môžete si zaobstarať aj samostatný mastencový sporák s rúrou na pečenie alebo len sporák z mastenca, záleží od vás a vašich kulinárskych preferencií. Pec Tulikivi s rúrou zvládne upiecť mäso, zapiecť cestoviny, pripravíte v nej nezameniteľnú pizzu i rôzne slané i sladké koláče. Všetky vaše gastronomické výtvory sa vďaka kvalitnej peci s rúrou podaria na jednotku, presvedčte sa o schopnostiach Tulikivi sami!

Rúra na pečenie v Tulikivi peciach - nutnosť pre milovníkov varenia a pečenia
Rúra na pečenie v Tulikivi peciach – nutnosť pre milovníkov varenia a pečenia (Foto: PR)

Tulikivi pece s rúrou na pečenie slúžia na kúrenie i prípravu jedál

Vytvorte si doma atmosféru, ktorú inde nenájdete! O jedinečnosť vášho bývania sa postará práve pec Tulikivi s rúrou na pečenie. V tej môžete kúriť drevom v peci i v rúre podľa potreby. To však nie je všetko. Šikovná rúra s unikátnym dizajnom vám pomôže aj predeliť priestor, záleží od toho, čo od nej očakávate.

Pece s rúrou na pečenie môžu byť vytvorené presne podľa vašich predstáv, pec môže byť umiestnená aj na boku, alebo na zadnej strane pece. Nie je problém vytvoriť pec, ktorá budú mať ohnisko na jednej strane a pec smerovanú na druhú stranu, napríklad do kuchyne.

Vytvorte doma unikátny priestor, ktorému bude kraľovať neprehliadnuteľná, viacúčelová pec z mastenca s rúrou na pečenie. Jej schopnosti vás dostanú na plnej čiare!

Text:PR