Výhody bieleho nábytku a ako ho správne kombinovať

Absolútnym trendom je biely nábytok. Biely nábytok opticky zväčší miestnosť. Táto výhoda je zreteľná najmä v garsónke alebo v byte 1 + kk. Tento nábytok je vkusný a nadčasový. Okrem toho sa perfektne kombinuje, poznáte azda farbu alebo kus bytového doplnku, ktorý by sa nehodil k bielemu nábytku?

Štýl a elegancia

Každý kus bieleho nábytku má v sebe štýl a eleganciu. Biela kožená sedačka v obývačke je trendy. „Vychytávkou“ je biely stôl so stoličkami v jedálni vo vidieckom štýle. Nemusíte hneď kupovať nový nábytok. Stačí sa možno len obzrieť po staršom kúsku za pár eur, kúpiť bielu farbu a vyhrnúť si rukávy. Bude to originálny kúsok na ktorý budete právom hrdý. Určite si už predstavujete, ako sa o jeho zdokonaľovanie delíte s každou návštevou, ktorá k vám príde.

Siahnite po doplnkoch

Využitie iba bielej farby v interiéri je značne rizikové. Farba môže pôsobiť nudne a sterilne a nábytok môže splynúť so stenou. Nebojte sa ho však kombinovať. Ak použijete nábytok do biela, na stenách vytvorte kontrast. Bielu farbu a biely nábytok zvýraznia výrazné farby ako červená alebo zelená. Nemusíte hneď maľovať, pomôžu aj bytové doplnky. Bielu doplňte doplnkami vo výraznej farbe, ktoré v priestore vyniknú. Biela by mala byť doplnená farbami, kontrastmi, aby nepôsobil nábytok sterilne.

Bytové doplnky kúpite aj online. Tie najlacnejšie nájdete doslova za jednotky eur, tie kvalitnejšie a luxusnejšie môžu stáť aj stovky eur. Tu odporúčame pri nákupe pozrieť na zlavove-kody.sk a nájsť si vhodný kupón k nákupu. Zľavy sú ihneď platné, každý kód je možné okamžite uplatniť pri nákupe a ušetriť tak peniaze a to vždy, keď nakupujete cez internet.