Aby vám nedokonalosti povrchov neznepríjemňovali vaše bývanie

Možno ste si postavili nádherný dom, v ktorom sa tešíte spolu s ostatnými členmi rodiny z jeho krásy a maximálneho možného pohodlia. Nezabudnite ale že čas je neúprosný a odráža sa na všetkom, čo je v našom okolí. Inak tomu nebude ani pri vlastnostiach stavby. Niektoré materiály môžu pod vplyvom rôznych podmienok začať reagovať a prejaví sa to na kvalite povrchov. Mapei vám to môže pomôcť eliminovať.

Skúste epoxidové škárovačky

Praskliny a nedokonalosti niektorých povrchov sú problémom číslo jedna, no nepríjemne a dosť nepekne môže pôsobiť aj tmavá škára medzi kachličkami alebo obkladom a inštalovanou vaňou a umývadlom. Hygiena znamená pre šikovné gazdinky veľa. Niektoré vrstvy týchto tesnení sa ale len tak ľahko vyčistiť nedajú, pretože sa špina a prach do nich doslova „zažrali“.

Jediným riešením môžu byť kvalitné epoxidové škárovačky, ktorých odolnosť proti týmto vplyvom je takmer stopercentná. Nemajú šancu ani vlhkosť a plesne, takže využitie je naozaj široké a pre domácnosti vyhovujúce.

Špárovacie hmoty pre dokonalý dizajn interiéru

Domov je ale aj o dizajne a dokonalých detailoch, ktoré nebolo možné v minulosti s konkrétnymi tesniacimi materiálmi dosiahnuť. Dnes je tomu samozrejme inak a vďaka univerzálnej špárovacej hmote môžete doslova zažiariť dizajnom. Môže za to niekoľko desiatok odtieňov moderných škárovacích mált, ktoré dokonale doplnia akúkoľvek farbu vášho obkladu.

Ak si chcete zariadiť domov a interiér tak, aby vás ani po rokoch neomrzelo naň s úžasom hľadieť, určite vám tieto a množstvo iných škárovačiek a tmelov od Mapei môžeme len odporučiť. Ich použitie je jednoduché a cena vyhovujúca, čo je spolu s kvalitou, tým najlepším základom každého jedného dobrého produktu alebo služby na trhu.

Text:PR