Banketové stoličky a stoly na každej udalosti

Pre spokojnosť každého zákazníka je dôležitý správny výber vhodnej výzdoby na každú udalosť. Dôležité je vybrať správnu stoličku.Patria k ním aj banketové, kongresové a cateringové stoly, ktoré sú skladacie, aby sa mohli prenášať a dookola používať. Sú stabilné stále. Konštrukčne sa skladajú z oceľových trubiek a pevného mechanizmu, ktorý všetko zaistí. Dosky na vrchu majú kvalitné plastové prevedenie ako aj drevotrieskové dosky. Každý zo stolov je regulovateľný

Banketové stoličky a stoly na každej udalosti
Banketové stoličky a stoly na každej udalosti (Foto: unsplash.com)

Za reprezentatívny prvok svadby, či krstín považujeme chiavari stoličky. Tie sú štandardne vysoko elegantné a dizajnové. Zaručujú pohodlné sedenie. Je obľúbená na miestach slávnostných okamihov ako sú svadby, krstiny, bankety alebo kary. Elegancia tejto chaviari stoličky podčiarkne hĺbku udalosti a jej spojenie s pozvanými hosťami.

Hotelový textil pre spokojných hostí

Luxus a útulnosť v hoteli: dekorovanie postelí ozdobnými vankúšmi, neobvyklé prestieranie paplónov, široký sortiment hotelového textilu: posteľné obliečky, paplóny a vankúše, hotelové uteráky, hotelové župany, hotelové papuče, plachty, ručníky….Dôležité je vybrať si podľa Vášho vkusu. Pre každého z Vás má každý vzor, farba a tvar určitý význam a dôležitosť. A to si mimoriadne ceníme. Budeme radi, ak si vyberiete z našej ponuky hotelový textil a k Vám sa dostane presne to, čo potrebujete. Tak nech je Vaše rozhodnutie správne.

Obsiahlou témou pre penzióny je práve hotelový textil. Každé zo zariadení ponúka iné, na inej úrovni, v inej kvalite. Zo skúseností vieme, že mnohí z majiteľov, ktorí vlastnia penzióny, poskytujú v oblasti textílií rovnaký komfort ako hotely.

Závesy a záclony sú súčasťou hotelového a bytového textilu, Praktická a estetická stránka je tiež veľmi obľúbená. Skrášli priestor obytnej izby a poskytne tak slnečným lúčom dostať sa do priestoru. Teplota sa zníži o niekoľko stupňov a to sa ocení najmä počas letných dní. Najčastejšie sú v interiéri ale nie je vylúčené, aby boli aj v exteriéri.

Závesy do kuchyne

Ak uvažujete o tom, že by ste siahli po závesoch, tak robíte dobre, Áno, vešať záclony je stále v móde. Do popredia sa dostávajú stále viac a viac. Ale ako to spraviť tak, aby to bolo vkusné?

Ak je kuchynské zariadenie zariadené pekne, bude sa tam jedinečne vynímať. Dôležité je, aby výber kuchyne a závesov boli v súlade a v priestore by netvorili ako nejakú prekážku. Je vhodné aby boli v kuchyni zaobstarané kratšie závesy. Výberu farieb sa tiež kladie veľký dôraz. Kuchyňa chce veľa svetla, a najlepšie je, aby sme aspoň časť nahradili umelým. Dobrou spoločnosťou, ktorá ponúka široký sortiment závesov je Bajex s.r.o.

Text:PR