Nový nábytok? Menej je niekedy viac

Vyhnite sa nábytkom preplnenej miestnosti! Nielenže zaťažuje finančný rozpočet, rovnako zmenší kapacitu miestnosti a bude sa v nej usádzať čoraz viac prach. V neposlednom rade, kde sa cítite lepšie? Jednoznačne v miestnosti, v ktorej je menej kúskov nábytku, je tak vzdušnejšia a svetlejšia. Tu platí jednoduché pravidlo, že menej je niekedy viac.

Nový nábytok? Menej je niekedy viac
Nový nábytok? Menej je niekedy viac

Do miestnosti rozmiestnite základné kúsky nábytku a zopár cenných doplnkov. Stavte na jednoduchosť a praktickosť, nezabúdajte, že menej je niekedy viac. Nesnažte sa za každú cenu zháňať dizajnové kúsky, ktoré časom aj tak vyjdú z trendu. Nemusíte hneď ísť do klasického štýlu, aj viaceré moderné kúsky vyzerali dobre pred rokmi aj dnes. Neminúť celý majetok na zariadenie je v neposlednom rade aj rozumnou voľbou ako ušetriť pri zariaďovaní. Myslite na kupóny na zľavy pri nakupovaní cez internet, vďaka ktorým viete ušetriť pri každom nákupe na internete, aj keď sa má jednať o zľavy na nábytok.

Máme pre vás hneď niekoľko dobrých nápadov. Univerzálnym kúskom do obývacích miestností sú vysoké stoličky s drevenými nožičkami a pohodlnými operadlami. Také kúsky boli a budú stále vítaným kúskom interiéru. Podobne je to s praktickým konferenčným stolíkom v obývačka, jedálenským sedením v kuchyni a praktickou vstavanou skriňou na chodbe a v spálni.

Foto: ilustračné