Nové bývanie, návrh a realizácia

Ak sa chystáte riešiť nové bývanie je pred Vami veľa otázok. Môže sa jednať o bývanie v byte, prípadne v rodinnom dome. Toto máme väčšinou vyriešené. Či už z pohľadu možných finančných zdrojov, alebo pohodlia bývania a blízkosti napríklad k zamestnaniu.

Rodinné domy sú vo všeobecnosti finančne nákladnejšie ale aj tu existujú výnimky. Každý dom musí mať kvalitné základy a dobrú strechu. Toto je základ. Dnes už existujú moderné postupy a materiály aj pri zakladaní stavby. V poslednej dobe sa začína do základov pre rodinné domy často používať penové sklo. Jeho výhody oproti bežným materiálom sú hlavne vo vynikajúcich tepelnoizolačných vlastnostiach ako aj odolnosti voči vlhkosti čo sú pri základoch pre rodinný dom kritické vlastnosti.

Samotnú realizáciu stavebných prác je dôležité zadať overenej stavebnej firme. Jedna vec je ako bude vyzerať Váš nový domov na papieri alebo na obrazovke počítača a druhá vec je reálny stav. Finalis je stavebná firma ktorá pôsobí na strednom Slovensku hlavne v Banskej Bystrici a Zvolene. Určite odporúčame.

A kde teda získať kvalitný a moderný návrh interiéru? Na trhu existuje veľa interiérových návrhárov a interiérových štúdií. Rovnako je vhodné aj tu sa orientovať podľa odporúčaní a referencií. Interiérový dizajn od Tolicci je moderný a vyhľadávaný. Môžete k nemu dostať aj vizualizáciu interiéru.

Text: PR, ilustračné foto – zdroj: unsplash.com