Zariaďujete si domácnosť? Krásne svietidlá zoženiete na casca.sk

Všetko je na svojom mieste? Ak ste domaľovali, nastal čas obdariť novú domácnosť vhodnými svietidlami. Nad tým, aké lampy zvoliť, však treba popremýšľať ešte pri plánovaní elektroinštalácie. Aj s tým vám poradia v predajni svietidiel v Bratislave.

S osvetlením interiéru aj exteriéru vám pomôžu Svietidlá Casca

Je málo činností, ktoré si vieme predstaviť robiť aj bez svetla, napríklad sledovanie televízie alebo počúvanie hudby. No keď za oknami zavládne prítmie, väčšinou hneď siahame po vypínačoch, a je jedno, či sme práve doma alebo v kancelárii. Vypomáhame si najskôr slabšími svetelnými zdrojmi, neskôr ich doplníme alebo nahradíme silnejšími, aby sme získali optimálnu svetelnú pohodu.

V minulosti postačili sviečky, dnes sme však oveľa náročnejší. Treba navariť, upratať, čosi vybaviť za počítačom alebo si chceme čítať, a to si inak ako za svetla vychádzajúceho z riadnych svietidiel nevieme predstaviť. Osvetľujeme nielen interiér, ale aj exteriér svojho domu, balkóny a terasy, chodníky, schody, nábytok či vnútro šatníkov. Vieme však, aká má byť intenzita svetla v jednotlivých miestnostiach alebo ako svietidlá v izbe vhodne rozmiestniť? S týmito otázkami by sme sa mali obrátiť na odborníkov na svietidlá, napr. tých v štúdiu Svietidiel Casca v Bratislave.

V Bratislave so svietidlami získate aj servis

Ak si nájdete dobrého predajcu svietidiel, môžete si byť istí, že vám pomôže nielen s výberom vhodných svietidiel, ale aj s celkovým plánom, kam ich rozmiestniť, aby bol priestor správne osvetlený. Tu sa to však nekončí, pretože väčšina z nás okrem zoznamu svietidiel a nákresov potrebuje aj svietidlá odborne nainštalovať, príp. pomôcť a poradiť v prípade poruchy. V predajni Svietidiel Casca v Bratislave si svojich zákazníkov vážia, a preto nie je žiadny problém ani s vytvorením návrhu osvetlenia, ani s jeho inštaláciou a servisom.

Text:PR