Kupujeme nový byt v Bratislave

Pokiaľ sa aj vy chystáte v živote učiniť dôležitý krok a to osamostatniť sa, alebo presťahovať sa do nového, krajšieho a lepšieho bytu, ste práve na správnej adrese, kde začať. Pokiaľ vám to vaše finančné možnosti umožňujú neváhajte sa poobzerať po bytoch, v ktorých pred vami ešte nikto iný nikdy doposiaľ nebýval. Nové byty sú energeticky úspornejšie, ako staré byty a majú dlhšiu životnosť.

Na výber je len obmedzené množstvo ponúk a jednou z nich je predaj bytov v Bratislave. Jedná sa priamo o developera, nie len o realitného agenta alebo dealera, ten poskytuje nové rezidenčné bytové projekty. Je to jedna z najväčších developerských firiem v Čechách a na Slovensku, firma si kladie hlavne dôraz na spokojnosť zákazníka.

U novostavieb je samozrejme veľmi lákavé to, že nie sú potrebné žiadne ďalšie investície, pretože máte všetko moderné, nové a v energeticky úspornom štandarde. Ak si potrpíte na dokonalosť, tu si zaručene prídete na svoje. Ponuka developera zahŕňa aj novostavby Bratislava a ich byty PREMIЀRE. Jedná sa o veľmi výhodnú polohu, zabezpečenie parkovacích miest či nádherný výhľad. Všetko v 23-podlažnom bytovom dome. Zaujímavé je aj bravúrne riešenie problému s nedostatkom zelene, pretože na 6. podlaží stavby ju nahradí extenzívna zelená terasa, ktorá sa stane pre svojich obyvateľov doslova oázou tohto objektu.

Kupujeme nový byt v Bratislave
23-podlažný bytový dom PREMIЀRE ponúka krásne výhľady (Zdroj: finep.sk)

Ďalšou nezameniteľnou výhodou pre nové byty v Bratislave v tomto bytovom dome je samozrejme plnohodnotná občianska vybavenosť, či rýchla dostupnosť zastávky MHD. Navyše máte všetko po ruke, a to nielen čo sa týka obchodov. Objekt ponúka aj priestory na administratívnu činnosť.

Text: PR